Narzędzia dla Developerów

wszystko czego potrzebujesz aby sprawnie tworzyć opogramowanie

Inżynier DevOps

Doświadczony inżynier DevOps pomoże Ci dobrać odpowiednie narzędzia do Twojego procesu tworzenia oprogramowania.

Narzędzia dla Continuous Integration

Jeżeli chcesz usprawnić proces integrowania i dostarczania kodu, pomożemy Ci dobrać i wdrożyć odpowiednie narzędzia. Jenkins lub Bamboo mogą szybko stać się Twoimi przyjaciółmi.

Continous Delivery

Dostarczaj szybko, dostarczaj często! Automatyczne testy i niezwłoczny deployment pozwolą Ci na szybkie i sprawne wdrażanie nowych funkcjonalności.

Systemy kontroli wersji i development workflow

Dobry system kontroli wersji to połowa sukcesu! Pomożemy twoim programistom pracować jeszcze bardziej wydajnie.

Prywante narzędzia firmy Atlassian

Obawiasz się narzędzi hostowanych w chmurze? Zainstalujemy i obsłużymy Jira, Confluence i Bamboo na Twoich wlasnych serwerach.

Vagrant i Docker w procesie developmentu

Korzystaj z najnowocześniejszych rozwiązań.  Sprawdź jak Vagrant i Docker mogą pomóc Ci w tworzeniu i testowaniu oprogramowania.
Bądź innowacyjny!

„Perfectsystem to nasz niezawodny i godny polecenia partner. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom wprowadzonym do firmy POZiTiV.pl kilkukrotnie wzrosła szybkość wykonania świadczonych przez naszą agencję usług, poprzez usprawnienie i częściową automatyzację procesów wchodzących w skład realizowanych projektów, zdejmując z naszych barków spory ciężar operacyjny . Największym atutem jest bezpośrednie wsparcie nie tylko naszej firmy w ramach współpracy, ale także naszego klienta końcowego!”

Krzysztof Nowicki

IT Project Manager, CEO, POZiTiV.pl

USŁUGI | SERVICES