USŁUGI | SERVICES

Prywatna chmura w firmie

Sprawdź czy chmura ( public and private cloud ) jest dla Ciebie

Dobór technologii chmury do potrzeb firmy

Nie każda aplikacja nadaje się do chmury. Pomożemy Ci to ocenić i pomożemy wybrać rozwiązanie pomiędzy: Amazon VPC Ec2, RackSpace, OpenStack czy Proxmox Cloud.

Hybrydowe rozwiązania chmurowe prywatno-publiczne

Jesteśmy gotowi na rozwiązania pośrednie gdy część Twojej aplikacji musi znajdować się blisko Ciebie, w bezpiecznym środowisku, a aplikacja końcowa musi być jak najbliżej klienta. Integracja za pomocą VPN i komunikacja po HTTPS staje się niezbędna.

Przygotowane aplikacji do skalowania w chmurze

Aby poprawnie skalować aplikację w chmurze proponujemy zastosowanie odpowiednich narzędzi do automatycznego deploymentu. W różnych środowiskach proces ten wygląda inaczej, pomożemy Ci dobrać ten najbardziej odpowiedni.

Automatyczny deployment i autoskalowanie

Jeżeli aplikacja jest gotowa na chmurę to można ją skalować i automatyzować deployment. Chef, Ansible i Fabric pomagają nam w osiągnięciu porządanego efektu.

Zarządzanie dostepem i bezpieczeństwem

Stawiamy na bezpieczne i sprawdzone rozwiązania. W przypadku chmury Amazona aplikację umieszczamy w prywatnym VPC z dostępem poprzez  instancję NAT lub prywatny VPN.  Chętnie stosujemy OpenVPN gdzie jest to możliwe, a z serwerami komunikujemy się bezpiecznymi protokołami HTTPS i SSH z kluczem.

„Perfectsystem to nasz niezawodny i godny polecenia partner. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom wprowadzonym do firmy POZiTiV.pl kilkukrotnie wzrosła szybkość wykonania świadczonych przez naszą agencję usług, poprzez usprawnienie i częściową automatyzację procesów wchodzących w skład realizowanych projektów, zdejmując z naszych barków spory ciężar operacyjny . Największym atutem jest bezpośrednie wsparcie nie tylko naszej firmy w ramach współpracy, ale także naszego klienta końcowego!”

Krzysztof Nowicki

IT Project Manager, CEO , POZiTiV.pl

BECAUSE WE CARE