USŁUGI | SERVICES

Utrzymanie serwerów dedykowanych

Administrator systemu oraz inżynier hostingu do wynajęcia

Dedykowany konsultant pomoże Ci wybrać dostawcę i serwer

Wiemy czym się różnią serwery dedykowane i serwerownie, rozmawialiśmy z nimi wielokrotnie.  Skorzystaj z naszego doświadczenia i wybierz jakość!

Zarządzanie czasem życia serwera

Wybieramy serwerownię i sprzęt, instalujemy i konfigurujemy serwer, aktualizujemy i monitorujemy system operacyjny, pomagamy w utrzymaniu Twojej aplikacji, migrujemy i zabezpieczamy dane.

Monitorowanie serwerów i zarządzanie incydentem

Instalacja to nie wszystko, musisz wiedzieć co dzieje się z Twoim serwerem aby być pewnym, że Twoja aplikacja działa bezpiecznie. Monitorujemy twoje usługi oraz reagujemy na wszelkie incydenty, komunikujemy się z serwerownią niezaleźnie od języka i lokalizacji, wymieniamy uszkodzone dyski, usuwamy adresy IP z list spamowych, rozbudowujemy sprzęt i wiele innych …

Doświadczony administrator systemów do Twojej dyspozycji

Wiesz jaki system operacyjny wybrać i jak podzielić dyski aby nie zabrakło Ci przestrzeni ?  Na te i wiele innych pytań odpowie Ci doświadczony administrator systemu. Warto skorzystać z jego doświadczenia gdyż systemy … to jego pasja!

Współpraca z developerami

Prowadzisz  software house i wiesz jak ważna jest komunikacja pomiędzy programistami a administratorami dla utrzymania jakości Twoich produktów ?  My pracujemy blisko z developerami, kodowanie należy do naszych obowiązków więc rozumiemy Twoje potrzeby. Sprwdź nas a nie pożałujesz!

„Perfectsystem to nasz niezawodny i godny polecenia partner. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom wprowadzonym do firmy POZiTiV.pl kilkukrotnie wzrosła szybkość wykonania świadczonych przez naszą agencję usług, poprzez usprawnienie i częściową automatyzację procesów wchodzących w skład realizowanych projektów, zdejmując z naszych barków spory ciężar operacyjny . Największym atutem jest bezpośrednie wsparcie nie tylko naszej firmy w ramach współpracy, ale także naszego klienta końcowego!”

Krzysztof Nowicki

IT Project Manager, CEO, POZiTiV.pl