USŁUGI | SERVICES

Rozwiązania dla firm hostingowych

dzielimy się naszym doświadczeniem bo hosting to nasza pasja!

Inżynier hostingu do twojej dyspozycji

Potrzebujesz konta hostingowego, niezawodnego serwera czy może prywatną chmurę ? Inżynier hostingu pomoże Ci dobrać odpowiednie narzędzie do Twoich potrzeb.

Automatyzacja procesów przez API

Ciągle zakładasz nowe konta i konfigurujesz certyfikaty SSL ręcznie? Większość systemów hostingowych pozwala na pełne zautomatyzowanie rutynowych zadań.

cPanel, DirectAdmin, Plesk

Instalujemy i utrzymujemy panele hostingowe od lat. Jeżeli prowadzisz firmę hostingową i potrzebujesz pomocy przy utrzymaniu swoich serwerów  to dobrze trafiłeś.

Wirtualizacja usług hostingowych

Wykorzystujesz swoje serwery na 100% ?  Wirtualizacja hostingu pozwoli Ci wycisnąć z serwerów tyle ile to możliwe. Bądź wydajny!

Systemy DNS i hurtowe utrzymanie domen

Bind czy PowerDNS, zajmujemy się serwerami DNS od lat i wiemy jak ważne jest ich bezpieczeństwo i niezawodność dla Twojego biznesu. Chcesz wdrożyć DNSSEC ? Napisz do nas!

Zarządzanie bezpieczeństwem usług

CloudLinux, cagefs, ConfigServer  CXS i CSF to tylko niektóre z narzędzi jakie wykorzystujemy na codzień aby zagwarantować klientowi bezpieczeństwo.  Skorzystaj z naszych doświadczeń!

Support dla klienta końcowego

Skupiasz się na pozyskiwaniu klientów i chcesz aby jak najdłużej pozostali z Tobą?  Skorzystaj z naszej oferty pomocy technicznej dla klienta końcowego, zajmujemy się supportem już ponad 10 lat!

„Perfectsystem to nasz niezawodny i godny polecenia partner. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom wprowadzonym do firmy POZiTiV.pl kilkukrotnie wzrosła szybkość wykonania świadczonych przez naszą agencję usług, poprzez usprawnienie i częściową automatyzację procesów wchodzących w skład realizowanych projektów, zdejmując z naszych barków spory ciężar operacyjny . Największym atutem jest bezpośrednie wsparcie nie tylko naszej firmy w ramach współpracy, ale także naszego klienta końcowego!”

Krzysztof Nowicki

IT Project Manager, CEO , POZiTiV.pl

Ciekawi Cię co możemy dla Ciebie zrobić?

Napisz do nas